Facebook stranica škole

Posjetite nas i na Facebook stranici klikom na link

OŠ Bijakovići

Prijavi se

Božićna priredba Ispis
Petak, 12 Siječanj 2018 09:56

BOŽIĆNA PRIREDBA

 

U našoj školi je  22.12. 2017. održana Božićna priredba u kojoj su učenici škole

kroz recitacije, igrokaz i pjesmu prikazali otajstvo Božića. Poželjeli su najdražem gostu sretan i dobar dolazak, pojasnili što znači imati Božić u duši, poslali snažnu poruku kroz recital „Četiri svijeće“; rekli nam kako je nastala pjesma „Tiha noć“.

 

Posebno je zanimljiv bio igrokaz „Božićna noć“ koji su pripremili učenici 6., 7. i 8.-ih razreda i u kojem smo saznali što se događa iza zatvorenih vrata naših domova u Svetoj noći. O čemu razgovaraju zvijezde doznali smo od učenica 3. razreda. Članovi Ritmičke sekcije su se predstavili plesnom točkom uz pjesmu: „Blistaj, blistaj zvijezdo mala...“. Sve je to zaokruženo prigodnim pjesmama našeg Školskog zbora.

Na kraju su naši učenici svima poželjeli radostan Božić i obilje Božjeg blagoslova u nadolazećoj godini!

-Novinarska sekcija

Galerija

 

Obavijesti

InformacijaOd rujna 2010. godine krenula je s emitiranjem dječja emisija Radio - postaje Mir Međugorje: "KOCKA VEDRINE " , subota u 10 i 15 sati.


Emisiju uređuje i vodi nastavnica hrvatskog jezika , Jasna Ćorić.


U emisiji sudjeluju učenici naše škole, koji  za slušatelje pripremaju različite zanimljive sadržaje.

Anketa

Kako vam se sviđa stranica?
 
Trenutno aktivnih Gostiju: 11