Facebook stranica škole

Posjetite nas i na Facebook stranici klikom na link

OŠ Bijakovići

Prijavi se

Dan Škole 2019. Ispis
Petak, 08 Veljača 2019 16:14

DAN ŠKOLE

 

U ponedjeljak, 4.2.2019. proslavili smo Dan škole. Svi učenici i djelatnici okupili su se da zajedno slave sv. misu i pomole se za sve pokojne učenike i nastavnike naše Škole.

Kada je završila sv. misa,  uputili smo se prema školi koja nam je širom otvorila svoja vrata da pogledamo priredbu koju su pripremili naši učenici zajedno s nastavnicima. Naša škola je proslavila 117. rođendan.Svi smo sjeli na svoja mjesta i čekali početak priredbe. Učenici četvrtih razreda zabavljali su nas raznim recitacijama, a mali su prvašići uz pjesmu otplesali ples koji je bio tako sladak da se svima svidio. Učenice Glazbene škole koje su svirale klarinet i naš školski zbor oduševili su sve prisutne svojim pjesmama. Na kraju priredbe učenici sekcija kreativaca i domaćinstva darovali su svima prigodne darove. Svi smo krenuli svojim kućama sretni i zadovoljni.

 

Jedva čekam sljedeći Dan škole.

 

Miljenko Vasilj, 7. b

Novinarska sekcija

Galerija

Zbor

Zbor I

Zbor II

Klarinet

Ritmička sekcija

 

Obavijesti

InformacijaOd rujna 2010. godine krenula je s emitiranjem dječja emisija Radio - postaje Mir Međugorje: "KOCKA VEDRINE " , subota u 10 i 15 sati.


Emisiju uređuje i vodi nastavnica hrvatskog jezika , Jasna Ćorić.


U emisiji sudjeluju učenici naše škole, koji  za slušatelje pripremaju različite zanimljive sadržaje.

Anketa

Kako vam se sviđa stranica?
 
Trenutno aktivnih Gostiju: 6